cofnijstrona głównadrukuj stronęmapa serwisu
Nasz Zespół

Atutem naszego przedszkola jest mocny zespół.
Wśród nas są specjaliści i profesjonaliści, osoby mające bogate doświadczenie w pracy z dziećmi.

 


Katarzyna Łuczyńska - dyrektor Absolwentka UAM w Poznaniu, nauczyciel wychowania przedszkolnego, pedagog, studia podyplomowe z zarządzania placówką oświatową. Od 2002 roku jest dyrektorem w Plastusiu. Lubi swoją pracę a w kontakcie z dziećmi odnajduje radość, piękno, prawdę i codzienny optymizm. Z przyjemnością podróżuje po świecie, pływa kajakiem, ogląda dobre filmy. Wolny czas spędza z rodziną lub przyjaciółmi na długich rozmowach, zabawach lub grach towarzyskich.

Marta Jurczak - nauczyciel. Absolwentka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej WSNHiD w Poznaniu. Pedagog z wykształcenia i zamiłowania. Uwielbia w dzieciach ich ciągłą chęć odkrywania świata i naturalną ciekawość. Dlatego w pracy z nimi ważne jest dla niej kształtowanie motywacji wewnętrznej do zdobywania wiedzy, a co za tym idzie samodzielności w podejmowaniu działań. Wobec dzieci jest przyjazna i życzliwa, ale także konsekwentna. Czerpie od nich radość życia, natomiast stara się zarazić je tak ważną dla niej wrażliwością na potrzeby innych (zarówno ludzi, jak i zwierząt). W wolnym czasie nałogowo czyta książki, piecze a ostatnio zgłębia także tajniki bycia działkowcem.

Sylwia Kapuścińska – nauczyciel. Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na UKW w Bydgoszczy. Studia magisterskie ukończyła na UAM w Poznaniu na kierunku pedagogika, specjalność poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. W wolnym czasie chętnie spaceruje oraz słucha muzyki.

Beata Nowak – pedagog i ekonomista z wykształcenia, od ponad dwudziestu lat pracująca w zawodzie nauczyciela. Mama wspaniałego synka – Tomka, ceniąca sobie spokój domowego ogniska. Lubi dobrą książkę, film oraz ciekawe programy o tematyce przyrodniczej. Uwielbia zwierzęta. Od „zawsze” interesuje się kynologią. Właścicielka kota i dwóch psów. Lubi długie rodzinne spacery po lesie - w towarzystwie swoich zwierzaków. Od trzech lat z zamiłowania ogrodniczka spędzająca każdą wolną chwilę na tworzeniu swojego wymarzonego ogrodu na skraju lasu.

Agnieszka Isańska - nauczyciel. Absolwentka UAM w Poznaniu - edukacja elementarna z terapią, wychowanie przedszkolne, nauczanie wczesnoszkolne. Ukończyła także studia podyplomowe z terapii pedagogicznej oraz liczne kursy: Metody Dobrego Startu M. Bogdanowicz, Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, Metody Projektów wg L. Katz, Metody D. Dziamskiej. Mama Marianny, Jadwigi i Anny. Wolny czas lubi spędzać z rodziną w domu lub na wyjazdach na narty lub żagle, chętnie gotuje, piecze i robi zaprawy na zimę.

Ilona Skopiec - nauczyciel Absolwentka pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej na UAM w Poznaniu oraz zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Wolny czas spędza najchętniej z mężem i córką na świeżym powietrzu. Lubi górskie wycieczki i nadmorskie spacery.

Anna Kazuś – Nauczyciel. Absolwentka studiów licencjackich na UAM w Poznaniu o specjalności edukacja elementarna i terapia pedagogiczna, a także studiów magisterskich o specjalności wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.Dużą wagę przywiązuje do rozwoju kompetencji przyrodniczych. W swojej pracy stawia również na rozwój dziecka poprzez różnego rodzaju literaturę. W wolnym czasie uwielbia piec, czytać książki oraz chodzić do teatru.

Monika Wieczorek – nauczyciel. Abslowentka wydziału leśnego Akademii Rolniczej w Poznaniu, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej WSNHiD w Poznaniu oraz języka angielskiego w wychowaniu przedszkolnym i nauczaniu początkowym wydziału Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Lubi swoją pracę, która przynosi jej wiele satysfakcji i radości, jednocześnie dając siłę do pokonywania wyzwań. W wolnym czasie organizuje wyprawy survivalowo-przyrodnicze, uczestniczy w biegach długodystansowych oraz uwielbia tańczyć.

Barbara Pniewska – psycholog z pasją do ludzi i zwierząt. Posiada uprawnienia pedagogiczne do pracy z dziećmi i dorosłymi w obszarze edukacji oraz 2kg innych dyplomów i zaświadczeń. Na co dzień lubi być w ruchu i w kontakcie z przyrodą. Zna się na różnych zwierzętach :)

Sylwia Okońska - pomoc nauczyciela, średnie wykształcenie. Mama dwóch synów Nikodema i Cyryla. Spędza czas aktywnie jeżdżąc z synami na rowerach lub grając w piłkę. Uwielbia góry i dobrą książkę.

Katarzyna Kwaśnik – pomoc nauczyciela. Z wykształcenia krawcowa, fanka prac manualnych. Lubi spędzać czas w gronie najbliższych, prowadzić z nimi długie rozmowy i żartować. Wolne chwile często poświęca czytaniu książek lub oglądaniu filmów. Uwielbia lato, morze i wszelkie wyjazdy; zarówno te bliskie, jak i dalekie. Mama dwójki wspaniałych dzieci – Filipa i Agaty – które są jej wielkim szczęściem.

Małgorzata Adamiak - pomoc nauczyciela. Ma średnie wykształcenie, w naszym przedszkolu pracuje od 1998r. Lubi góry i morze, chętnie zwiedza inne kraje. Marzy jej się podróż do Egiptu. Niechętnie gotuje, chociaż robi to świetnie,

Mirosława Konarska - kucharka. Pracuje w zawodzie zgodnie z wykształceniem i zamiłowaniem. Radością jej życia są wnuczęta, z którymi spędza dużo czasu. Lubi rozwiązywać krzyżówki, chętnie ogląda teleturnieje.

Lidia Gryniewicz - pomoc kuchenna. W wolnych chwilach słucha muzyki, lubi zwierzęta i długie spacery.

Izabela Żywanowska - Ukończyła Technikum Chemiczne w Kole. Kilka lat pracowała nad wyglądem zewnętrznym przedszkola, a teraz planuje zdrowe posiłki dla dzieci. Interesuje się nowinkami technicznymi, nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Lubi sport w telewizji i podróże, Najlepiej relaksuje się w ogrodzie i czytając książki.

Renata Heinze- sekretarka Absolwentka wydziału filologicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu .Pasjonatka sportu, jeździ rowerem, na rolkach, na łyżwach i na nartach. Gra w piłkę nożną, ręczną i siatkówkę. Ponadto w badmintona, tenis ziemny i stołowy. W ostatnich latach pasją stała się jazda na motocyklu – teraz jest to Honda. Uwielbia chodzić po górach, zbierać grzyby i samotnie przechadzać się po lesie. Lubi fotografować przyrodę i zwierzęta. Czas wolny spędza na czytaniu książek ( ostatnio w formie audiobooków), lubi gotować i poznawać nowe przepisy kulinarne.

Mateusz Bączyk – konserwator ogrodnik Z zawodu budowlaniec, z zamiłowania ogrodnik. Radością mojego życia są dwie córki: Kasia i Wiktoria, najchętniej relaksuję się na długich spacerach z psem Dżekim.

Nowości

Jadłospis Aktualny jadłospis publikujemy w formie dokumentu pdf.
Wielkopolska Sieć Szkół Promujących Zdrowie
BIP